(ویدئو) فحش رکیک هواداران به مهدی طارمی و درگیری عجیب کنار زمین

(ویدئو) فحش رکیک هواداران به مهدی طارمی و درگیری عجیب کنار زمین
مهدی طارمی پس از پایان بازی به شدت با هوادارن قطری درگیر شد. این مسئله باعث دخالت بازیکنان قطر نیز شد و همه چیز به حاشیه کشیده شد.
کد خبر: ۶۳۷۲
|
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷

زی‌سان: در پایان بازی تیم‌های ایران و قطر مهدی طارمی هنگام خروج از زمین با تماشاگران قطری و در نهایت با بازیکنان این تیم درگیر شد. شدت این درگیری‌ها بالا بود و به نظر می‌رسید که هواداران تیم میزبان به مهاجم تیم ملی کشورمان توهین رکیکی کرده‌اند که طارمی از کوره در رفته و با چند بازیکن تیم ملی قطر درگیر شد.

عاقبت درگیری مهدی چه شد؟

اما پس از آرام شدن جو ورزشگاه و پایان درگیری لفظی مهدی طارمی و تماشاگران قطر، مهدی طارمی به همراه مرتضی پورعلی‌گنجی با پدرو میگوئل و مشعل برشام دو بازیکن قطر گفت‌وگویی داشتند تا سوتفاهمی باقی نماند.

مهدی طارمی محروم می‌شود؟

این درگیری‌ها حتی می‌تواند محرومیت از بازی‌های تیم ملی را برای ستاره ایرانی تیم پورتو در پی داشته باشد و قطعا کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را مورد بررسی قرار خواهد داد.

طارمی بر خلاف انتظار روز خوبی را مقابل قطر سپری نکرد و نتوانست اخراج خود در بازی با سوریه را جبران کند در حالی که خیلی‌ها انتظار داشتند مهدی به خاطر انگیزه‌های زیادی که دارد بتواند دروازه قطر را باز کند. او حداقل دو موقعیت خوب داشت اما موفق به گل‌زنی نشد.

سایر اخبار
نظرات بینندگان
Iran (Islamic Republic of)
person
حمیدرضا
cm_time
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
cm
خوب بهش گفتن عربها دمشان گرم
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۱
گوناگون