تغییر چهره عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خبرساز شد

واکنش‌ها به تغییر چهره احمدی‌نژاد؛ از بیماری پوستی تا ترور بیولوژیک

واکنش‌ها به تغییر چهره احمدی‌نژاد؛ از بیماری پوستی تا ترور بیولوژیک
از نکات جالب در این مراسم حضور محمود احمدی نژاد در یک مراسم رسمی پس از مدتها بود. او که ماسک بر صورت داشت و تغییراتی در چهره اش نمایان بود، پس از شنیدن سخنان سید حسن خمینی و پیش از آغاز سخنان آیت الله آملی لاریجانی مراسم را ترک کرد.
کد خبر: ۶۳۰۳
|
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰

زی‌سان: محمود احمدی‌نژاد پس از ماه‌ها سکوت و بی خبری روز گذشته در آرامگاه امام خمینی (ره) به همراه دیگر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور یافت و این حضور او با حاشیه‌های فراوانی همراه شد. چهره احمدی نژاد دچار تغییرات عجیبی شده بود و تصاویر او بازتاب وسیعی یافت.

به گزارش زی‌سان، روی گونه احمدی نژاد کبودی محسوسی بود و زیر چشم او سیاه شده بود. تغییر چهره احمدی‌نژاد امر تازه‌ای نیست او پیشتر و در سال‌های پایانی ریاست جمهوری‌اش با تزریق بوتاکس خبرساز شده بود، اما این بار ماجرا چیز دیگری است.

گمازنی‌های زیادی در باره دلیل این وضعیت چهره احمدی نژاد در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است. سایت تابناک در این رابطه نوشت: «آثار تزریق ژل و بوتاکس در چهره [احمدی‌نژاد]مشهود است.»

 برخی از گمانه‌زنی‌ها هم در مورد این تغییر چهره از بروز علائم یک بیماری پوستی حکایت می‌کند. فردی که خود را یک فعال رسانه‌ای در ایران معرفی می‌کند در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس به نقل از یکی از کارکنان دفتر رئیس جمهوری اسبق ایران نوشت: «درسته احمدی‌نژاد ظلم‌های زیادی به ایران و ایرانی کرد، اما امیدوارم که زودتر شفا پیدا کنه. چند وقت قبل از یکی از کارمندان دفترش شنیدم که دچار بیماری پوستی شده است.»

 پست اینستاگرام یکی از همراهان احمدی نژاد در باره علل کبودی و ورم روی صورت وی اینگونه توضیح می‌دهد که این کبودی به خاطر عمل جراحی پلک است. محمدرضا سرودلیر نوشت: «تصاویر دکتر احمدی‌نژاد امروز بعد مدت‌ها منتشر شد و کبودی زیر چشم، برخی دوستان را نگران کرد. کبودی بخاطر عمل جراحی پلک است و جای نگرانی نیست.»

در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی شوخی و جدی گمانه‌زنی‌های زیادی مطرح شده است که بوتاکس و تزریق‌های زیبایی مهمترین آن است. کاربری نوشته است: «متاسفانه مافیای زیبایی یک قربانی دیگه از ما گرفت.»

 برخی کاربران نیز به طنز حرف از ترور بیو لوژیک احمدی‌نژاد زده‌اند.

محمود احمدی نژاد در ماه‌های اخیر به خاطر سکوتش درباره حمله اسرائیل به غزه، دیگر تحولات منطقه و وضعیت اقتصادی ایران مورد انتقاد قرار گرفته بود، اما او ماه‌های در این موارد سکوت کرده است و ظاهرا این سکوت نیز ادامه دارد. کاربری در این رابطه نوشت: «بنده‌ی خدا بعد کلی سکوت در جریان حمایت از غره، باید خبر «بوتاکس» از خود بیرون دهد!»

آخرین ماجرای احمدی‌نژاد مربوط می‌شود به سفر پر حرف و حدیثش به گوتمالا در مهر ماه که برای ساعاتی نیز ممنوع الخروج بود.

تغییر چهره مسئولان جمهوری اسلامی در گذشته نیز مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود. چهره محسن رضایی، یکی از نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران، یکی از حواشی مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری دوره پیش بود.

در آن زمان، بسیاری از چین و چروک‌های چهره محسن رضایی ۶۷ ساله با وجود بالارفتن سن کمتر شده بود و شایعه این که فرمانده پیشین سپاه پاسداران در دوران جنگ، «لیفت صورت» و یا «بوتاکس» تزریق کرده در شبکه‌های اجتماعی قوت گرفت.

اخیرا هم تغییر چهره علی اکبر ولایتی خبرسازد.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون