فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
در مطلب حاضر فال شمع روزانه متولدین ماه‌های مختلف ارائه شده است. البته باید توجه داشت که فال ارائه شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد.
کد خبر: ۲۰۷۵۶
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۸

فال شمع روزانه از جمله فال‌های پرطرفداری است که افراد مختلف در زمینه پیش‌بینی امور و انجام کار‌های روزانه به آن رجوع می‌کنند. این نوع فال از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، در ارتباط با فلسفه (چیستی) فال شمع باید توجه داشت که سوختن شمع به عنوان رخدادی در نظر گرفته می‌شود که در آن چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد. موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است.

گفته می‌شود که شمع نماد یک خلقت کامل است که چهار عنصر اصلی را در کنار یکدیگر دارد و زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر باشند، دعا برآورده و حاجت روا می‌شود. شاید همین باور موجب شده در مراسم عرفانی، مکان‌های مقدس، مراسم تولد و حتی عزاداری‌ها شمع را روشن کنند. غالبان در لحظه برافروختن شمع باید فرد حاجت، دعا یا آرزویی داشته باشد و بعد آن را خاموش کند. گفته می‌شود زمانی که شمع در حال سوختن است، دعا کردن شما به پرودگار متصل‌تر شده و استجابت دعا را بالا می‌برد.  

در فال شمع رنگ نور شمع، نحوه سوختن شمع و ذوب شدن آن اهمیت دارد. با این مقدمات آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال شمع امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت برای متولدین ماه‌های مختلف است.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین فروردین

اگر در تصمیمی تردید و دو دلی داید، در انجام آن کمی درنگ و تاخیر نمایید؛ و در زمانی مناسب‌تر و در شرایطی آرام‌تر تصمیم خود را بگیرید. 

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

یک معجزه احساسی و عشقی در زندگی شما به یکباره و ناگهانی پیش خواهد آمد که سعی کنید این فرصت را از دست ندهید.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

یک سند یا قرار داد تجاری و قانونی بزرگ را امضا خواهید کرد و با امضای این سند یا قرارداد تغییرات مثبت زیادی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

یک کادو دریافت می‌کنید. ممکن است عطر یا ادکلون باشد. کارت عشق دارید، بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت. از شکست عاطفی که در گذشته داشته‌اید، جبران آن در زندگی آینده تان ازفردی دیگر خواهد شد.

 

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

تعصب یا قهر یا کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می‌کنید، اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید. یک کادو دریافت می‌کنید. ممکن است عطر یا ادکلون باشد.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مهر 

دوران سالخوردگی شما به خوبی و سلامتی و تندرستی طی خواهد شد. خبری که مدت‌های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

 از مساله‌ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می‌شود نگرانی به خودتان راه ندهید، چون این مساله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنید، برطرف خواهد شد. 

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

بهره یا سودی که از نظر مالی منتظرش بوده و یا هستید به شما خواهد رسید. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید. خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین دی

در تعطیلات به یک سفر خواهید رفت. ممکن است آ منطقه خوش آب و هوا باشد. شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد و برای ادامه این صمیمیت تلاش می‌کند.

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

از حادثه یا خطری جزیی به طور کامل و به موقع نجات پیدا می‌کنید. خواسته و حاجتی از خداوند دارید که براورده خواهد شد و شما به مراد و مقصود خود خواهید رسید. مطمین باشید. 

فال شمع ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

برای کسالتی مختصر از نظر جسمی یا روحی، به نزد پزشک خواهید رفت. برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل تا قاضی خواهید رفت.

tags # فال شمع ، فال
سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها