مسابقات لیگ برتر چه زمانی تمام می‌شود؟

مسابقات لیگ برتر چه زمانی تمام می‌شود؟
سهیل مهدی می‌گوید که لیگ برتر در اواخر خرداد ماه به پایان می‌رسد. ادامه بازی‌های لیگ برتر پس از روز قدس برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۳۳۵
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۳

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درخصوص زمان پایان لیگ بیست و سوم به صحبت پرداخت و مدعی شد که لیگ امسال در اواخر خرداد به پایان می‌رسد.

مهدی درباره برنامه لیگ برتر و فشردگی مسابقات گفت: تعطیلاتی در طول فصل به ویژه در نیم فصل اول به لیگ کل برنامه لیگ تحمیل شد، اما سعی داریم در زمانی قانونی و عادی با حداقل فشردگی، باشگاه‌ها را به مسیر مسابقات هدایت کنیم و خدمت‌گذار آنها باشیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر درخصوص زمان احتمالی اتمام لیگ نیز توضیح داد: باید تا اواخر خرداد لیگ را به اتمام برسانیم، زیرا طبق برنامه‌ای که درمورد پنجره نقل و انتقالات بین‌المللی (TMS) به فیفا اعلام شده، پایان لیگ را در همین زمان اعلام کرده‌ایم و باید تلاش کنیم تا این روز‌ها لیگ را به اتمام برسانیم. در آن زمان فیفادی هم داریم و نمی‌توانیم در آن بازی برگزار کنیم. با تمام این مسائل باید در این فضا لیگ و جام حذفی تمام شود.

مهدی در پایان و درمورد راهپیمایی روز قدس و نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: به احترام این روز، بازی‌های لیگ برتر را پس از روز قدس برگزار می‌کنیم. این موضوع نشان می‌دهد سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به چنین روز‌هایی احترام می‌گذارد. به ویژه با توجه به اتفاقات روز‌های اخیر، وظیفه ذاتی جامعه ورزش برای حضور پررنگ‌تر در این راهپیمایی دوچندان می‌شود.

منبع: ورزش سه

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون