رانندگان تاکسی بالای ۷۰ سال بخوانند / خدمت جدید رفاهی به این افراد

رانندگان تاکسی بالای ۷۰ سال بخوانند / خدمت جدید رفاهی به این افراد
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از ارائه خدمت جدید رفاهی در حوزه سلامت به تاکسیرانان تهرانی خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۹۰
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۸

شادی مالکی در این باره توضیح داد: در جهت ارتقای خدمات رفاهی به تاکسیرانانی پایتخت، ۳ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان ثبت نام نکرده بودند، شناسایی شدند تا برای بیمه آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

او ادامه داد: ارتقای سطح سلامت تاکسیرانان و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای ارائه خدمات درمانی مطلوب از اولویت‌های تاکسیرانی است که این مهم با همکاری شرکت شهر سالم انجام می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در ادامه یادآور شد: سازمان با شناسایی تاکسیرانان بالای ۷۰ سال که در زمان ثبت‌نام موفق به ثبت بیمه درمان تکمیلی نشده بودند، این افراد را به شرکت شهر سالم شهرداری تهران معرفی کرد.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: این رانندگان می‌توانند از خدمات پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت شهر سالم در طول سال جاری استفاده کنند و طی روز‌های آینده از طریق پیامک به این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: همشهری

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون