تردد روان در جاده‌های شمالی کشور/ محور‌های کرمان بارانی است

تردد روان در جاده‌های شمالی کشور/ محور‌های کرمان بارانی است
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک و تردد روان در جاده‌های شمالی کشور خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۶۴
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸

سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با ما در تشریح وضعیت جاده‌های کشور گفت: در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

وی با اشاره به بازگشت مسافران نوروزی از سفر و وضعیت جاده‌های شمالی کشور افزود: در حال حاضر، تردد در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه رشت – قزوین در هر دو مسیر رفت و برگشت روان است و هیچگونه مداخله جوی مشاهده نمی‌شود. 

شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور ادامه داد: امروز تنها در برخی از محور‌های استان کرمان بارش باران گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش تردد‌ها هنگام بازگشت مسافران نوروزی وجود دارد بار دیگر از رانندگان درخواست کرد زمان بازگشت خود را مدیریت کنند؛ چنانچه در شرایط اشباع ظرفیت جاده‌ها قرار گرفتند حتما با رعایت صبر و حوصله و نهایت احترام به حقوق سایر رانندگان، سفر کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، با اعلام شماره تماس ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محور‌های دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر‌های خود انتخاب کنند.

منبع: ایسنا

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها