یک مانع تازه بر سر راه آسیایی شدن استقلال

یک مانع تازه بر سر راه آسیایی شدن استقلال
استقلال هنوز نتوانسته بدهی‌های داخلی خود را پرداخت کند.
کد خبر: ۱۴۰۹۲
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶

موضوع اصلی این روز‌های فوتبال ایران مربوط به گرفتن مجوز حرفه‌ای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و آسیایی شدن این دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار است. پرسپولیس در زمینه بدهی‌ها چند قدم از استقلال جلوتر است و این باشگاه بعد از پرداخت دو بدهی خود به مهدی مهدی‌خانی و رضا اسدی در حال حاضر بدهی داخلی و خارجی ندارد و خطری قرمز‌ها را تهدید نمی‌کند. شرایط، اما برای استقلال کاملا متفاوت است و این باشگاه هم بدهی داخلی دارد و هم بدهی خارجی. هرچند مدیران استقلال خبر از پرداخت بدهی به باشگاه سانتاکلارا دادند و مدعی شدند این بدهی پرداخت شده، ولی در جدیدترین آپدیت فیفا همچنان پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته است و این باشگاه با مشکل بزرگی مواجه شده.

خبر بد بعدی برای این تیم این است که آبی‌ها هنوز نتوانستند با طلبکاران داخلی خود تسویه حساب کنند و چند بازیکن سابق این تیم از استقلال طلبکار هستند. یکی از آنها محمد دانشگر مدافع سابق استقلال و فعلی سپاهان است. بدهی که ممکن است در راه آسیایی شدن استقلال به شدت دردسرساز شود و باشگاه استقلال باید هرچه زودتر تکلیف بدهی‌های داخلی خود را مشخص کند. حال معلوم نیست مدیران باشگاه استقلال چه برنامه‌ای برای حل مشکلات این تیم در راه گرفتن مجوز حرفه‌ای و آسیایی شدن دارند.

این درحالی است که طبق اعلام مسئولان کمیته مجوز حرفه‌ای و با دستور AFC، یازدهم فروردین پایان مهلت تیم‌ها برای ثبت مدارک مالی و شفاف سازی در این خصوص اعلام شده بود. ماجرا‌های گرفتن مجوز حرفه‌ای برای باشگاه استقلال به بزرگترین نگرانی این روز‌های هواداران این تیم تبدیل شده و مشخص نیست سرانجام این قضیه برای استقلالی‌ها چه خواهد شد.

منبع: خبر ورزشی

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون