«بابا مسعود» دوباره وزیر نشود!

«بابا مسعود» دوباره وزیر نشود!
با انتخاب دکتر مسعود پرشکیان به عنوان رییس جمهور منتخب مردم ایران، زمزمه‌ای در میان استقلالی‌ها شنیده می‌شود: نکند وزیر بعدی ورزش، مسعود سلطانی فر باشد.
کد خبر: ۲۶۵۷۹
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷

پس از برکناری محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر از آبان ۹۵ تا پایان دولت یازدهم و از ابتدا تا انتهای دولت دوازدهم وزیر ورزش بود و این دوره ۵ ساله، حاشیه‌های فراوانی ایجاد کرد. گرچه وزارت ورزش بار‌ها گرایش وزیر به باشگاه قرمز پایتخت را تکذیب کرد؛ اما علاقه پسر وزیر (علی سلطانی فر) به پرسپولیس که از ابراز آن در شبکه‌های اجتماعی هراسی نداشت، موجب شده بود استقلالی‌ها از حضور او در وزارت ورزش خاطرات خوبی نداشته باشند.

ناراحتی استقلالی‌ها از سلطانی فر آنقدر غلیظ بود که عنوان «بابامسعود» را برای وزیر انتخاب کردند تا به همه بگویند وزیر با پرسپولیسی‌ها مهربانانه و مانند پدر رفتار می‌کند. این کدورت، حتی موجب شده بود هواداران آبی در چند مقطع، مقابل وزارت ورزش تجمع داشته باشند. در آن دوره پر از کشمکش، استقلالی‌ها آنقدر از علاقه پسر وزیر به پرسپولیس ناراحت بودند که حتی قهرمانی‌های پرسپولیس را هم به حمایت وزارت ورزش از این تیم مرتبط می‌دانستند. 

حالا استقلالی‌ها پس از بک فصل پر از منازعه، به ساحل آرامش رسیده اند. استقلال به هولدینگ متمول خلیج فارس سپرده شده و در حال بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده است.

حالا تنها نگرانی استقلالی‌ها این است که مبادا دوباره سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش به مجلس معرفی شود. او که نماینده مسعود پزشکیان در دوره انتخابات بود، بی تردید در دایره نزدیکان رئیس جمهور منتخب قرار دارد و ترس استقلالی‌ها این است که نام مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهاد دولت به مجلس فرستاده شود. آنها نگرانند مبادا آرامش این روز‌ها بر هم بخورد و دوباره استقلال به روز‌های طوفانی سلام کند. باید منتظر ماند و دید چه فهرستی به عنان اعضای کابینه به مجلس معرفی می‌شود.

منبع: دانشجو

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون