فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
در مطلب حاضر فال شمع روزانه متولدین ماه‌های مختلف ارائه شده است. البته باید توجه داشت که فال ارائه شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد.
کد خبر: ۲۳۶۴۹
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۹

فال شمع روزانه از جمله فال‌های پرطرفداری است که افراد مختلف در زمینه پیش‌بینی امور و انجام کار‌های روزانه به آن رجوع می‌کنند. این نوع فال از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، در ارتباط با فلسفه (چیستی) فال شمع باید توجه داشت که سوختن شمع به عنوان رخدادی در نظر گرفته می‌شود که در آن چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد. موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است.

گفته می‌شود که شمع نماد یک خلقت کامل است که چهار عنصر اصلی را در کنار یکدیگر دارد و زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر باشند، دعا برآورده و حاجت روا می‌شود. شاید همین باور موجب شده در مراسم عرفانی، مکان‌های مقدس، مراسم تولد و حتی عزاداری‌ها شمع را روشن کنند. غالبان در لحظه برافروختن شمع باید فرد حاجت، دعا یا آرزویی داشته باشد و بعد آن را خاموش کند. گفته می‌شود زمانی که شمع در حال سوختن است، دعا کردن شما به پرودگار متصل‌تر شده و استجابت دعا را بالا می‌برد.  

در فال شمع رنگ نور شمع، نحوه سوختن شمع و ذوب شدن آن اهمیت دارد. با این مقدمات آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال شمع امروز سه شنبه ۲۲ خرداد برای متولدین ماه‌های مختلف است.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین 

به یک مسافرت داخلی خواهید رفت. یک پیغام عشقی از عشق خود دریافت خواهید داشت که از موفقیت عاطفی فراوانی بر خوردار خواهید شد. دوری و بی خبر ماندن از کسی شما را آزار می‌دهد و باعث غم و غصه شما شده است. این دوری به زودی تمام خواهد شد.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

 در زندگی زناشویی شما گرمی و شور و اشتیاقی وصف ناپذیر پدید خواهد آمد. زندگی و آینده فرزند یا فرزندان شما بسیار درخشان خواهد بود و به سعادت و خوشبختی مورد نظر خواهید رسید.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

 از عشق‌های مجازی و شرارت‌های آن بر حذر باشید. در یک کشمکش و نزاعی مختصر و اندک پیروزی با شخص شما خواهد بود. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید. خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسایل اطرافتان بیشتر خواهد شد. اگر در تصمیمی تردید و دو دلی داید، در انجام آن کمی درنگ و تاخیر نمایید؛ و در زمانی مناسب‌تر و در شرایطی آرام‌تر تصمیم خود را بگیرید.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

ورود به محیطی جدید اینده شما را دستخوش نغییر و تحولی مثبت خواهد کرد. تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه‌ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت؛ و زندگی را با طعمی بسیار شسرین‌تر از قبل خواهید چشید.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

زندگی و آینده فرزند یا فرزندان شما بسیار درخشان خواهد بود و به سعادت و خوشبختی مورد نظر خواهید رسید. انتظار روشن شدن مساله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و یا مالی را دارید که با نتیجه‌ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشتید، برای شما به خوبی تمام خواهد شد.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

در مساله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوار کننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد. مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را ازسر راهتان بردارید و به مقصود خود نایل شوید.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

از شخصی که بسیار او را دوست می‌دارید سخنی می‌شنوید که بسیار منتظر آن هستید. در کاری که در پیش گرفته اید، افراط و تفریط نداشته باشید با کمی صبر و حوصله موفق خواهید شد.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

 داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه‌ای در باره شخص شما می‌شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد. همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

زندگی و آینده فرزند یا فرزندان شما بسیار درخشان خواهد بود و به سعادت و خوشبختی مورد نظر خواهید رسید. به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

در آینده مدتی را در خارج از کشور اقامت خواهید داشت. یک تلفن یا پیغام یا نامه بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مندید خواهید داشت و بسیار شاد می‌شوید.

فال شمع ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

 صحبت‌هایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد شد. در آینده مدتی را در خارج از کشور اقامت خواهید داشت. داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه‌ای در باره شخص شما می‌شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد

tags # فال شمع ، فال
سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون