فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
در مطلب حاضر فال شمع روزانه متولدین ماه‌های مختلف ارائه شده است. البته باید توجه داشت که فال ارائه شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد.
کد خبر: ۲۰۶۸۱
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۸

فال شمع روزانه از جمله فال‌های پرطرفداری است که افراد مختلف در زمینه پیش‌بینی امور و انجام کار‌های روزانه به آن رجوع می‌کنند. این نوع فال از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، در ارتباط با فلسفه (چیستی) فال شمع باید توجه داشت که سوختن شمع به عنوان رخدادی در نظر گرفته می‌شود که در آن چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد. موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است.

گفته می‌شود که شمع نماد یک خلقت کامل است که چهار عنصر اصلی را در کنار یکدیگر دارد و زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر باشند، دعا برآورده و حاجت روا می‌شود. شاید همین باور موجب شده در مراسم عرفانی، مکان‌های مقدس، مراسم تولد و حتی عزاداری‌ها شمع را روشن کنند. غالبان در لحظه برافروختن شمع باید فرد حاجت، دعا یا آرزویی داشته باشد و بعد آن را خاموش کند. گفته می‌شود زمانی که شمع در حال سوختن است، دعا کردن شما به پرودگار متصل‌تر شده و استجابت دعا را بالا می‌برد.  

در فال شمع رنگ نور شمع، نحوه سوختن شمع و ذوب شدن آن اهمیت دارد. با این مقدمات آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال شمع امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت برای متولدین ماه‌های مختلف است.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین فروردین

کار نیمه تمامی را خیلی زود به اتمام خواهید رساند که از نظر مادی و معنوی سود فراوانی نصیب شما خواهد شد. شادی‌های قلبی شما، از عشق خودتان روزبروز بیشتر و بیشتر خواهد شد.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

مورد نیت قلبی تان شادی زیادی به شما روی خواهد آورد. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید. خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

 یک پروژه بزرگ کاری را با موفقیت عالی به اتمام خواهید رساند. از عشق‌های مجازی و شرارت‌های آن بر حذر باشید. در یک بانک یا موسسه معتبر سرمایه گذاری بلند مدت مالی خواهید کرد.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

 فردی حسود، خود خواه و بد خواه یک حق شما یک بدی و نا مهربانی می‌کند. اما کاری از پیش نخواهد برد. از یک شرایط نا مساعد و نا هموار، رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده‌ای دست خواهید یافت..

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

 همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت. کارت عشق دارید، بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت.. به مدت یک یا دو هفته شما بسیار سرخوش و شادمان خواهید بود.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه‌ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت؛ و زندگی را با طعمی بسیار شسرین‌تر از قبل خواهید چشید. در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شماست

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مهر 

ه یک تولد، عروسی یا مهمانی با شکوه دعوت خواهید شد.. از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراس دارید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

ر کار‌های خود (شغل) انساف موفقی هستید. در آینده موقعیت‌های بسیار بهتری در انتظارتان خواهد بود، سعی کنید از فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار می‌گیرد، نهایت استفاده را ببرید. یک دوره شادی و شادمانی بزرگ در پیش رو خواهید داشت که مربوط به شخص خودتان است.

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار در مورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید. جانب احتیاط را رعایت کنید، مراقب جوانب کارتان بوده و با اندیشه عمل کنید. بی گدار به آب نزنید..

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین دی

جایی می‌خواهید بروید. شک و تردید نداشته باشید، با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد. از تنش‌ها و استرس‌ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

 میان دو یا چند نفر از نزدیکان، که با یکدیگر قهر بوده اند، آشتی، صلح و سازش دوستانه خواهد شد. بسیاری از کار‌های عقب آفتاده شما انجام خواهد شد، نگران کار‌های عقب افتاده خود نباشید.شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید..

فال شمع ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته می‌کند. اما شما به این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد.. شرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نایل خواهید شد.

tags # فال شمع ، فال
سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها