فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
فال ابجد امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت را می‌توانید در ادامه متن تهیه شده مطالعه کنید و از طالع خود در آینده مطلع شوید.
کد خبر: ۲۰۶۷۴
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۹

زی‌سان: فال ابجد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدارترین فال‌ها روزانه محل ارجاع افراد زیادی است. بر خلاف تصورات در عصر جدید، باور به طالع‌بینی و فال همچنان در میان بسیاری از جامعه وجود دارد.  

به گزارش «زی‌سان»، فال ابجد که از آن به عنوان فال چوپ نیز یاد می‌شود، به دلیل قدمت تاریخی در میان ایرانیان بسیار محبوب و پرمراجعه است. بسیاری از افراد بسیار مشتاق هستند که در مورد آینده خود بدانند یا حداقل اقبال روزانه خود را از درون روابط پیچیده جهان هستی ببینند.  

فال حروف ابجد از قدیم الایام کاربرد فراوانی داشته است. حروف ابجد قالبی برای ارزش‌گذاری عددی و مرتب کردن حروف عربی است که مخصوصا در قدیم کاربرد‌های زیادی در علوم غریبه، نجوم، عرفان و طالع بینی بسیار مورد توجه بود. حروف ابجد بر پای اولیه خط فنیقی به هر کدام از حروف یک ارزش عددی می‌دهد. یعنی از مجموع ۲۸ حرف الفبای زبان عربی، اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ قابل ارائه است.  

برای اینکه بتوان حروف ابجد را آسا‌ن‌تر به خاطر سپرد هر چندتا حرف پیاپی به شکل واژه در آمده و تلفظ می‌شوند. این واژه‌ها عبارت‌اند از: «اَبْجَدْ – هَوَّزْ – حُطّی – کَلَمَنْ – سَعْفَصْ – قَرَشَتْ – ثَخَّذْ – ضَظِغْ». البته حروف ابجد کاربرد‌های فراونی نیز دارد که ازجمله آنها صفحه‌بندی (ترتیب‌بندی)، رمزگذاری، موسیقی، اسطرلاب، نجوم و عرفان است.  

در موضوع طالع بینی با حروف ابجد، هر ماه طالع خاص خود را دارد. این ماه‌ها عبارتند از: برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از: حمل، ثور، جوزا، سرطان، اسد، سنبله، میزان، عقرب، قوس، جدی، دلو و حوت.  

با این تفاسیر در ادامه فال ابجد امروز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت برای متولدین ماه‌های مختلف سال ارائه شده است.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین فروردین

د ج ج

گشایش خوبی در کارت ایجاد می‌شود. به زودی به چنان توفیق و سعادتی می‌رسی که بر تو حسودی کنند از یکی از خویشان و نزدیکان بی اطلاع هستی، به زودی از او خبری به دست تو می‌رسد. اگر گم شده‌ای داری، آن را پیدا می‌کنی اگر صبور باشی و به خدا توکل کنی، به مراد خواهی رسید.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

ج ب ب

آنچه را که از خدا طلب کنی به آن می‌رسی، اما تو نیز باید به عهد خود پایبند باشی و خلاف وعده عمل نکنی. اگر فکر و ذهنت را یکی کنی و در امور به خدا توکل کنی به مرادت می‌رسی. یک نفر که به تو نزدیکست غیبت تو را می‌کند. تو به آن بی اعتنا شو و به کار خود مشغول باش، به زودی به خواسته ات میرسی ان شا الله

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

ج ج آ

نیتت بر آورده می‌شود و آنچه را که طلب کرده‌ای به دست خواهی آورد. گشایش مالی در فالت دیده می‌شود. اگر دست به کار جدیدی زده‌ای توفیق خوبی همراه خواهد داشت. اگر نو رسیده‌ای داری قدمش برای تو خیر است به توصیه و نصایح دیگران گوش کن تا به مراد برسی.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

د ب آ

طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کار‌ها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله‌ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

آ د د

طالعت خوب است، اما اگر راحت طلب هستی، از این نیت که کرده‌ای منصرف شو، چون پشیمان خواهی شد. آدمی شتاب‌زده و عجول هستی زنی کوتاه قد و سفید چهره درصدد حیله و نیرنگ زدن به تو است مراقب باش به دام او گرفتار نشوی. اگر قصد سفر داری تا پانزده  روز آن را به تاخیر بیانداز تا از سستی و غمی که تو را به خود مشغول کرده است بیرون بیایی. مدتی است با خودت در گیر هستی زندگی شیرین و با ارزش است، خودت را دریاب  و به خداوند توکل کن. همه چیز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان می‌شود.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

ب آ د

آنچه را که نیت و آرزو کرده‌ای به آن می‌رسی؛ زیرا طالعت روشن است. از جانب بزرگان و اهل قلم نفع خوبی نصیبت می‌شود. از کار خود بهره‌مند می‌شوی و از دوستان باوفا شادمان خواهی شد. اگر قصد خرید خانه و یا ساخت بنا دارید به آن عمل کنید به صلاح و نفع شما خواهد بود

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مهر

ج ب آ

طالعت نیک است با توکل به خداوند به خواسته ات می‌رسی. تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی. به همه اعتماد نکن. چیزی یا خبری به تو می‌رسد که ممکن است خیلی با ارزش نباشد. ولی تو را خوشحال می‌کند، آینده‌ی روشنی داری، برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده، اما باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

آ ب آ

ایمانت را قوی کن. آن چه را که آرزو و انتظار داری از خداوند طلب کن. به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی. البته با همت و اراده خودت. از آنچه که می‌ترسی، در امان هستی به خداوند توکل کن.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

ج ب ج

طالع خوبی داری این روز‌ها آرزویت برآورده می‌شود. خبر خوشی دریافت می‌کنی وبه شادی و نشاط می‌رسی. زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت می‌کند. مراقب خودت باش. از پول و در آمد حرام پرهیز کن آینده‌ی خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن اگر قصد ازدواج یا معامله‌ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین دی

آ آ ب

اگر بیمار هستی به زودی سلامت خود را باز می‌یابی و از سلامت و تندرستی بر خوردار می‌شوی. به زودی زندگی خوبی با خانواده ات خواهی داشت. در کار و معامله سود خوبی نصیب تو می‌شود. یکی از کسانی که به او نیکی می‌کنی به تو بدی می‌کند. اما از کار خود پشیمان می‌شود، چون غمخوار توست. اگر قصد سفر داری برو سفر خوبی خواهی داشت اگر چیزی را از دست داده‌ای به زودی به دست خواهی آورد. اگر مسافری داری به زودی باز می‌گردد. اگر کسی از نزدیکانت در زندان باشد به زودی آزاد می‌شود. اگر خواسته‌ای داری به زودی بر آورده می‌شود. از کار‌های بد حذر کن و در انجام کار‌های خیر پیش قدم باش به خاطر انجام یک کار خوب و خیر بر سر زبان‌ها می‌افتی. از جایی که انتظار نداری پول یا چیزی به شما می‌رسد پس خداوند را شکر گذار باش.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

د آ د

قصد و نیتت خوب است. در رحمت به سویت باز می‌شود. از چشم زخم مردم ترسی به خود راه نده، از آن در امان خواهی بود. در هر کاری با اهلش مشورت کن. در همه حال رضای خدا و خلق خدا را در نظر داشته باش. بخت با تو یار است.

فال ابجد ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند 

د د ب

از این نیت که کرده‌ای باید صبر کنی تا مرادت حاصل شود. اگر قصد سفر داری برو، نفع خوبی از آن خواهی برد اگر قصد انجام کار خیری داری به آن عمل کن. مراقب باش تا گناه نکنی. برای بهتر شدن کار‌ها به خداوند توکل کن.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها