فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳
فال تاروت به عنوان یکی از روش‌های پیش‌گویی شناخته می‌شود و محبوبیت زیادی در میان عامه مردم دارد. در مطلب حاضر فال تاروت روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف سال ارائه شده است.
کد خبر: ۲۶۹۲۸
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶

زی‌سان: فال تاروت (Tarot) از دیرهنگام ابزاری برای کشف راز و رمز‌های اکنون و آینده انسان‌ها بوده است. امروزه از تاروت به عنوان یک ابزار و روشِ دارای چارچوب خاص و دقیق برای پیشگویی استفاده می‌کنند. روزانه افراد مختلف برای امور کاری، عشاطفی، اقتصادی و در کل انجام امور روزانه و گرفتن تصمیمات به این فال رجوع می‌کنند.  

به گزارش «زی‌سان»،   درباره پیشینه تاروت روایت‌های مختلفی وجود داد، اما آن‌چه قطعی به نظر می‌رسد، عدم استفاده از تاروت برای پیشگویی و در انحصار قشر اعیان بودن آن است. یعنی در ابتدا از تاروت با هدف پیش‌گویی و فال متولد استفاده نمی‌شد و تنها اقشار حاکم و اشراف به آن دسترسی داشتند.  

گفته می‌شوشد نقطه پیدایش کارت‌های حاوی تصویر به اروپا و سال ۱۳۹۰ میلادی باز می‌گردد. از نظر ریشه واژه نیز به نظر می‌رسد از کلمه «تاروچی» که یک کلمه ایتالیاییست بر گرفته شده است. در آن دوران متفکران تاروت را سرچشمه حکمت الهی می‌دانستند و دسترسی به آن برای عموم ممکن نبود. مردم عادی فقط به طریق مخفیانه به آن دسترسی داشتند که آن هم همراه با مجازات بود.

بر خلاف مردم اشراف‌زادگان به تاروت دسترسی پیدا کردند و نخستین کارت‌ها روی ورقه‌های نازکی از طلا، نقره یا حتی آج حیوانات طراحی شدند. اما به تدریج تاروت عمومی شد و با پیشرفت صنعت چاپ انبوهی از کارت‌ها بر روی کاغذ تولید شدند. با عمومی شدن تاروت مساله مهم موضوع راز‌های نهفته در آن به مساله تبدیل شد.

در قرن ۱۹ الیفاس لوی (Eliphas Levi) کابالیست و استاد علوم خفیه اهل فرانسه، سرانجام توانست که ۲۲ کارت تاروت کبیر را به ۲۲ حرف الفبای عبری مرتبط سازد و هر ۲۲ حرف الفبای عبری با چهار عنصر طبیعت و حروف مقدس مرتبط هستند. در نتیجه اسرار تاروت برملا شد و از آن به عنوان ابزار پیش‌گویی استفاده شد.  

فال تاروت در بردارنده اشکال و اعداد مختلف است. کارت‌های تاروت را هر کسی نمی‌تواند بخواند، بلکه درجه‌ای از دانش و آگاهی می‌خواهد. کارت‌های تاروت ۷۸ تا هستند که به دو بخش اصلی تقسیم می‌شوند: کارت‌های تاروت کبیر یا Major Arcana و تاروت صغیر یا Minor Arcana. هر کدام از این دسته‌ها نیز به ۴ بخش فرعی‌تر تقسیم می‌شوند.  

آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال تاروت روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف سال است.  

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳

به سوی اهداف والاتر – عزم رفتن

رها کردن وابستگی‌های عاطفی

آغاز دوره‌ای جدید

نا امیدی در عشق

توضیح:

شما به قدر کافی انرژی خود را صرف موقعیت‌ها و یا اشخاصی کرده اید که در قبال تلاش و ایثار شما هیچ چیز نپرداخته اند. شما آنها را از انرژی خود سیراب کرده اید، اما آنها همانند بشکه‌های بدون ته بوده اند. هرچقدر بیشتر سعی می‌کنید به یک رابطه‌ی کاذب قدرت و زندگی تازه بدهید، بیشتر احساس ضعف و خالی بودن می‌کنید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید، و از درون هدایت بطلبید!

عبارت شفابخش:

من در جستجوی آگاهی عمیق تری هستم.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳

اقدام به یک کار بزرگ

شما برای موفقیت به یک نوع ابتکار عمل نیاز دارید

قدرت انجام فعالیت‌های شغلی و تجاری بزرگ

تعیین هدف

توضیح:

دو چوبدست شما را تشویق می‌کند که افکار خود را تبادل نظر نموده و آنها را به حرکت وادارید. می‌بایست با مشکلات تا مرحله پیروزی مقابله نمایید. زمان برای کار‌های خلاق و مبتکرانه مناسب است.

عبارت شفابخش:

قدرتی را که نیاز دارم در کانون وجود خود می‌یابم.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


رهایی از کهنه‌ها

تحول و خرابی که به دنبالش نوسازی دارد

برای شرایط کنونی به فکر تحول باشید

نگران اتفاقی که باعث مشکل شده نباشید این موضوع بعد مدتی حل می‌شود (باید صبر کنید زمان در این موضوع دخیل است)

باید نظریاتتان را بیان کنید حتی اگر باب میل اطرافیانتان نباشد.

شروع مراحل خوب زندگی بعد گذراندن یک دوره سختی.

توضیح:

برای هرگونه تغییری آماده باشید و ایمان داشته باشید که زندگی نهایتا چیزی بهتر از آنچه را که رها می‌کنید به شما ارزانی می‌دارد.

انتقال مظهر زندگی دوباره است. انتقال بهاری است پس از زمستانی سرد و طولانی. برای پرورش یافتن، حرکت کردن و زندگی کردن، مرگ کهنه‌ها را بپذیرید.

عبارت شفابخش:

من هم اکنون به هر گونه رهایی آری می‌گویم.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


ایستادگی در مقابل مشکلات

لجاجت

قدرت

آدم بداخلاق

پایداری

توضیح:

با احتیاط پیش بروید. مراقبت وضعیت باشید تا امکان هر نوع آسیب را از خود دور نمایید. زخم‌های زیادی را تحمل کرده اید. به دلیل تجربیات تلخ گذشته احساس خستگی و درهم شکستگی می‌کنید ولی هنوز سرپا و استوار هستید. حالت دفاعی داشتن در چنین مواقعی طبیعی به نظر می‌رسد، اما تلخی را به خود راه ندهید.

انرژی این کارت به شما هشدار می‌دهد، بدون هیچگونه تاسف و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد به راه خود ادامه دهید، حتی اگر همه چیز هم اکنون برخلاف شما رای دهد. دست از تلاش برندارید. اجازه ندهید که دیگران شما را برای تصمیم گیری‌هایی که آمادگی آنها را ندارید تحت فشار قرار دهند. از موقعیت‌هایی که برایتان فراهم می‌شود به بهترین وجه استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

من به مرور و به روشنی می‌دانم چه کسی هستم. این شناسایی قدرت بالقوه مرا به ظهور تمام عیار هدایت می‌کند.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


پدرانه – علاقه به امور معنوی

شخصیتی پدرانه و حمایتگر آماده قبول مسئولیت

شخصی که در امور اجتماعی، خدمات انسانی یا روانشناسی فعالیت دارد

مهارت در قانون و تجارت

توضیح:

حاکم جام در این رابطه به شما پیشنهاد می‌کند که نقش یک رهبر خیرخواه و دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را اداره نمایید. با نیروی مقتدر ولی آرام پیش بروید. در بحران‌ها سر خود را بالا نگاهدارید و مسئولانه قدم بردارید. تجربیات به شما آموخته اند که چیز‌ها همیشه آنگونه که به نظر می‌رسند، نیستند. کنترل وضعیت‌های عاطفی و موضوعات خانوادگی را در دست بگیرید.

عبارت شفابخش:

من به آرزو‌ها و انگیزه‌های خود اعتماد دارم، پذیرش آنها مرا سرزنده‌تر و غنی‌تر می‌سازد.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


شکست – ناکامی

تحقیر – بی انصافی و ظلم

تهمت یا افترا

توضیح:

از مشاجرات غیرضروری اجتناب ورزید، در غیر اینصورت ضرر و زیان متوجه شما خواهد شد.

پنج شمشیر نمایانگر نفاق و تفرقه تحت شرایطی دشوار است. بحث و اختلاف در رابطه با اینکه کار‌ها چگونه می‌بایست صورت پذیرد و درگیری مابین دو یا چند نفر موجب افزایش بحران می‌گردد. در این مرحله ارتباط واقعی مابین افراد وجود ندارد. هیچ یک از طرفین حاضر به شنیدن سخنان دیگری نیست.

در زمینه کاری احتمال ترک کار و یا تغییر شغل وجود دارد. با وجود پیروزی در این مبارزه ضرر‌های فراوانی ایجاد می‌گردد که موقعیتی را جهت یادگیری و رشد معنوی فراهم می‌سازد.

عبارت شفابخش:

من نیروی لازم را برای پیروزی راستین در اختیار دارم.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


تسلیم و رضا – ایثار

تحمل مشکلات

ترس از مسئله‌ای که اصلا وجود ندارد

نگرش اشتباه

برداشت نادرست از یک حرف یا اتفاق

توضیح:

پاسخ شما منفی است. اگر در این فکر هستید تا در زمینه ای، تصمیم مهمی بگیرید این کارت به شما هشدار نفی می‌دهد. حداقل بدانید که زمان جاری زمان مناسبی برای اجرای تصمیم شما نمی‌باشد.

عبارت شفابخش:

آنچه را باید بدانم هم اکنون به روشنی در می‌یابم. از اراده‌ی متعالی پیروی می‌کنم و آن را می‌پذیرم.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


پیمان – ماجرای عاشقانه

شروع یک ماجرای عاشقانه یا یک ارتباط دوستانه

نامزدی

پیمان دوستی

آشتی

توضیح:

این کارت به شما پاسخ مثبت می‌دهد و نیل به مقصود را در هر زمینه‌ای بشارت می‌دهد. دو جام نمایانگر آنست که پیوندی در هماهنگی کامل رخ خواهد داد.

اگر هنوز شریک زندگی خود را انتخاب نکرده اید، مقدمات لازم را برای یافتن و انتخاب مناسب فراهم سازید.

نماد دو جام پیام آور آن است که زمان جدایی و تنهایی بزودی سپری می‌گردد و یک تبادل احساسی عمیق مابین شما و طرف مقابل تان صورت می‌پذیرد.

عبارت شفابخش:

از آنچه که زندگی به من می‌بخشد برخوردار می‌گردم، اتحاد زیبای عاشقانه مرا سیراب می‌کند.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


جدایی – بحران

جدایی

اشک

غم

ناسازگاری و مشاجره

توضیح:

سه شمشیر آموزگاری سختگیر برای ارائه درس آگاهی و خرد می‌باشد. این کارت نمایانگر قلبی شکسته و احساسات جریحه دار شده است. در این مرحله می‌بایست آنچه را که در قلب شما بصورت احساسی درآور انباشته شده، پیش از آنکه تبدیل به کینه و غصه گردد ابراز نمایید. با اشخاص یا شخص دخیل در بحران عاطفی خود حتی الامکان بطور کامل و به وضوح سخن بگویید. اگر نهایتا چنین ارتباطی برایتان میسر نمی‌باشد با دوست، مشاور یا افراد صمیمی سفره دلتان را باز کنید. ارتباط برقرار نمودن برای یک قلب شکسته مرحمی فوق العاده موثر است.

آگاه باشید که پذیرش صادقانه و درک این مرحله از واقعیت زندگی امری مهم و ضروری است. خردمندانه آن است که با احساسات منفی و درد خود با شجاعت روبرو شوید. به خاطر داشته باشید که این اندوه نیز گذرا خواهد بود.

عبارت شفابخش:

هر مشکلی راه حل خاص خود را در بر دارد.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین دی

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


زنی مهربان – وفاداری

یک بانوی بلوند روشن با چشمان میشی

همسر و مادری فداکار

زنی با اراده که قادر است تصوراتش را به مرحله اجرا درآورد

برای آقایان به معنی:

رضایت و خوشبختی

موفقیت در اجرای نقشه‌ها

توضیح:

سکوت و وقار شما موجب آرامش اطرافیان است. آنها بی اختیار مسایل خود را با شما در میان می‌گذارند و از حس روشن بینی و بینش ژرف شما تاثیر می‌پذیرند. بانوی جام ضمنا می‌تواند نماینده‌ی الهام و آرامش از جانب شخصی باشد که نیاز‌های احساسی شما را درک و تقویت می‌کند. در حالات افراطی بانوی جام به شما هشدار می‌دهد تا به تبادلات احساسی و عاطفی خود با افراد غیر از خانواده، توازن بخشید و از ساختن تصورات ایده آلی از شخصیت افراد پرهیز کنید. در غیر اینصورت احساس ناامیدی کرده و یا مورد سوءاستفاده احساسی قرار می‌گیرید!

عبارت شفابخش:

صراحت و مهربانی من، مرا زیبا می‌سازد.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


پیروزی پس از تلاش

خبر خوب

رسیدن به اهداف و آرزو‌ها پس از گذشتن یک دوره رنج و سختی

توضیح:

اتحاد انرژی‌ها وعده‌ی پیروزی می‌دهد. مطابق با برنامه ریزی و نقشه هایتان پیش بروید. در صورت سعی و تلاش کامیابی از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی از زحمات پیگیر گذشته، و به دلیل اعتماد به خویشتن حاصل می‌گردد. زمانی است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت، به شرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

هر رویدادی در زندگیم مرا به مقصد نهایی ام نزدیکتر می‌سازد.

فال تاروت ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳


جوان عاشق – تولد یک عشق

یک جوان پر شور، احساساتی و خیال پرداز

پیغام

خبر یک تولد

برای شخص جوان به معنی شخصیتی حساس با استعداد‌های قوی هنری

توضیح:

هم اکنون تحت تاثیر یک پیشنهاد جدید هستید. این پیشنهاد می‌تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا احساسی باشد که موجبات پیشرفت و خلاقیت شما را فراهم می‌سازد. پیامی را بزودی دریافت می‌کنید و مرحله جدیدی از یک ارتباط را تجربه خواهید کرد. از یک اتفاق غیرمنتظره شاد و مسرور خواهید شد!

عبارت شفابخش:

هرچه بیشتر خود را دوست می‌دارم، با سایرین بهتر می‌توانم ارتباط برقرار کنم

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون