فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳

فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳
در مطلب حاضر فال شمع روزانه متولدین ماه‌های مختلف ارائه شده است. البته باید توجه داشت که فال ارائه شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد.
کد خبر: ۲۶۶۱۵
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۲

فال شمع روزانه از جمله فال‌های پرطرفداری است که افراد مختلف در زمینه پیش‌بینی امور و انجام کار‌های روزانه به آن رجوع می‌کنند. این نوع فال از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، در ارتباط با فلسفه (چیستی) فال شمع باید توجه داشت که سوختن شمع به عنوان رخدادی در نظر گرفته می‌شود که در آن چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد. موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است.

گفته می‌شود که شمع نماد یک خلقت کامل است که چهار عنصر اصلی را در کنار یکدیگر دارد و زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر باشند، دعا برآورده و حاجت روا می‌شود. شاید همین باور موجب شده در مراسم عرفانی، مکان‌های مقدس، مراسم تولد و حتی عزاداری‌ها شمع را روشن کنند. غالبان در لحظه برافروختن شمع باید فرد حاجت، دعا یا آرزویی داشته باشد و بعد آن را خاموش کند. گفته می‌شود زمانی که شمع در حال سوختن است، دعا کردن شما به پرودگار متصل‌تر شده و استجابت دعا را بالا می‌برد.  

در فال شمع رنگ نور شمع، نحوه سوختن شمع و ذوب شدن آن اهمیت دارد. با این مقدمات آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال شمع امروز سه شنبه ۱۹ تیر برای متولدین ماه‌های مختلف است.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳برای متولدین فروردین

 شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. زیرا همواره توکلتان بر خدا است. نزد شخصی مقام دار و کاردان به کار مشغول خواهید شد که با موفقیت و پیروزی فراوانی همراه خواهد بود.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت. شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد؛ و برای ادامه این صمیمیت تلاش می‌کند.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

 آرامشی را که در انتظار دارید در زندگیتان حاکم شود، این آرامش را بزودی در اوضاع و شرایط زندگی خود شاهد خواهید بود. در آینده نزدیک، از توجه احساسی شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

توکل به خداوند را در دشواری‌ها و سختی‌ها هرگز از دست ندهید. مطمین باشید گره بسته شما گشوده خواهد شد. در مورد نیت قلبی تان شادی زیادی به شما روی خواهد آورد. جایی می‌خواهید بروید. شک و تردید نداشته باشید، با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

 در یک بحران و کشمکش روحی واقع خواهید شد که عامل این قضیه اطرافیان نزدیک یا دور شما هستند. اما این بحران خیلی زود‌تر از آنچه تصور می‌کنید برطرف خواهد شد. در یک شادی قرار خواهید گرفت، شرکت در جشن یا شادی که شما زیاد بدان تمایل ندارید. رفتن یا نرفتن به این جشن، به رای و نظر خودتان بستگی دارد.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

شما در صحبت و گفتگویی خواهید درخشید. در یک مصاحبه اداری -شغلی، موفقیت ازان شما خواهد شد. داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه‌ای در باره شخص شما می‌شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳برای متولدین مهر

 شما در زندگی فردی و اجتماعی خود در مسیر روشنی قرار خواهید گرفت. مراقب یک خسارت مالی یا گم شدن شی در خانه خود باشید. در یک مسابقه یا امتحان، یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه با شما خواهد بود.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

 در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد، اما چندان مهم نیست. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید. خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

فال شمع ۱۹ تیر۱۴۰۳ برای متولدین آذر

شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.   در یک شادی قرار خواهید گرفت، شرکت در جشن یا شادی که شما زیاد بدان تمایل ندارید. رفتن یا نرفتن به این جشن، به رای و نظر خودتان بستگی دارد.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین دی

در یک مسابقه یا امتحان، یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه با شما خواهد بود. برای کسالتی مختصر از نظر جسمی یا روحی، به نزد پزشک خواهید رفت. برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل تا قاضی خواهید رفت

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

شخصی برای شما قدم خیری خواهد برداشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رساند و باید قدر دان لطف و محبت او باشید. در آینده نزدیک، از توجه احساسی شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

فال شمع ۱۹ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

به یک تولد، عروسی یا مهمانی با شکوه دعوت خواهید شد. شادی زندگی، هیجان و احساسات فراوان و با شکوه برای شماست. بهترین کارت برای هر نیت که دارید صد درصد به تحقق نزدیک خواهد گشت

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون