فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
در مطلب حاضر فال شمع روزانه متولدین ماه‌های مختلف ارائه شده است. البته باید توجه داشت که فال ارائه شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد.
کد خبر: ۲۳۷۸۱
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۸

فال شمع روزانه از جمله فال‌های پرطرفداری است که افراد مختلف در زمینه پیش‌بینی امور و انجام کار‌های روزانه به آن رجوع می‌کنند. این نوع فال از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، در ارتباط با فلسفه (چیستی) فال شمع باید توجه داشت که سوختن شمع به عنوان رخدادی در نظر گرفته می‌شود که در آن چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد. موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است.

گفته می‌شود که شمع نماد یک خلقت کامل است که چهار عنصر اصلی را در کنار یکدیگر دارد و زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر باشند، دعا برآورده و حاجت روا می‌شود. شاید همین باور موجب شده در مراسم عرفانی، مکان‌های مقدس، مراسم تولد و حتی عزاداری‌ها شمع را روشن کنند. غالبان در لحظه برافروختن شمع باید فرد حاجت، دعا یا آرزویی داشته باشد و بعد آن را خاموش کند. گفته می‌شود زمانی که شمع در حال سوختن است، دعا کردن شما به پرودگار متصل‌تر شده و استجابت دعا را بالا می‌برد.  

در فال شمع رنگ نور شمع، نحوه سوختن شمع و ذوب شدن آن اهمیت دارد. با این مقدمات آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال شمع امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد برای متولدین ماه‌های مختلف است.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین 

دست به کار تجارت و معامله خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد. شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه‌ای در باره شخص شما می‌شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد. پولی به دست شما خواهد رسید که موجب آسایش خاطر شما خواهد شد و بخشش‌های مالی زیادی با گشاده دستی به دیگران خواهید کرد.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

تحت تاثیر یک سازش یا آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی، به آرامش بسیار دست خواهید یافت . در مسایل عشقی با دقت و مراقبت بیشتری عمل کنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه را بدست آورید.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

بسیاری از کار‌های عقب آفتاده شما انجام خواهد شد، نگران کار‌های عقب افتاده خود نباشید .درباره آنچه نیت شماست و هدفی که دارید، علیرغم مخالفتی که ممکن است باشد، شما با مقاومت به پیش خواهید برد.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

در یک مسابقه یا امتحان، یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه با شما خواهد بود. مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را ازسر راهتان بردارید و به مقصود خود نایل شوید.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

نزد شخصی مقام دار و کاردان به کار مشغول خواهید شد که با موفقیت و پیروزی فراوانی همراه خواهد بود. خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد کرد.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

در ارتباط با نیت خود شادی زیادی خواهیدداشت و رسیدن به این نیت یا خواسته زندگی فردی یا اجتماعی شما را بطوری کلی به سمتی مثبت دگرگون خواهد کرد. شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. زیرا همواره توکلتان بر خدا است.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت. داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه‌ای در باره شخص شما می‌شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

 یک پروژه بزرگ کاری را با موفقیت عالی به اتمام خواهید رساند. از جانب یک شخص مقام دار و که دارای موقعیت اجتماعی ویژه‌ای است در حق شما ارفاق بزرگی خواهد شد.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

درباره آنچه نیت شماست و هدفی که دارید، علیرغم مخالفتی که ممکن است باشد، شما با مقاومت به پیش خواهید برد. در یک بحران و کشمکش روحی واقع خواهید شد که عامل این قضیه اطرافیان نزدیک یا دور شما هستند.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

کارت عشق دارید، بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت.   آرامشی را که در انتظار دارید در زندگیتان حاکم شود، این آرامش را بزودی در اوضاع و شرایط زندگی خود شاهد خواهید بود.

فال شمع ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

 به یک مسافرت داخلی خواهید رفت. رسیدن به سرمایه‌ای بزرگ که باید آن را برای انجام کار یا هدف مورد نظر بکار ببرید.. تغییر منزل دارید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت.

tags # فال شمع ، فال
سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون