فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
فال ابجد امروز سه شنبه ۲۲ خرداد را می‌توانید در ادامه متن تهیه شده مطالعه کنید و از طالع خود در آینده مطلع شوید.
کد خبر: ۲۳۶۵۹
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۰

فال ابجد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدارترین فال‌ها روزانه محل ارجاع افراد زیادی است. بر خلاف تصورات در عصر جدید، باور به طلاع‌بینی و فال همچنان در میان بسیاری از جامعه وجود دارد.  

به گزارش «زی‌سان»، فال ابجد که از آن به عنوان فال چوپ نیز یاد می‌شود، به دلیل قدمت تاریخی در میان ایرانیان بسیار محبوب و پرمراجعه است. بسیاری از افراد بسیار مشتاق هستند که در مورد آینده خود بدانند یا حداقل اقبال روزانه خود را از درون روابط پیچیده جهان هستی ببینند.  

فال حروف ابجد از قدیم الایام کاربرد فراوانی داشته است. حروف ابجد قالبی برای ارزش‌گذاری عددی و مرتب کردن حروف عربی است که مخصوصا در قدیم کاربرد‌های زیادی در علوم غریبه، نجوم، عرفان و طالع بینی بسیار مورد توجه بود. حروف ابجد بر پای اولیه خط فنیقی به هر کدام از حروف یک ارزش عددی می‌دهد. یعنی از مجموع ۲۸ حرف الفبای زبان عربی، اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ قابل ارائه است.  

برای اینکه بتوان حروف ابجد را آسا‌ن‌تر به خاطر سپرد هر چندتا حرف پیاپی به شکل واژه در آمده و تلفظ می‌شوند. این واژه‌ها عبارت‌اند از: «اَبْجَدْ – هَوَّزْ – حُطّی – کَلَمَنْ – سَعْفَصْ – قَرَشَتْ – ثَخَّذْ – ضَظِغْ». البته حروف ابجد کاربرد‌های فراونی نیز دارد که ازجمله آنها صفحه‌بندی (ترتیب‌بندی)، رمزگذاری، موسیقی، اسطرلاب، نجوم و عرفان است.  

در موضوع طالع بینی با حروف ابجد، هر ماه طالع خاص خود را دارد. این ماه‌ها عبارتند از: برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از: حمل، ثور، جوزا، سرطان، اسد، سنبله، میزان، عقرب، قوس، جدی، دلو و حوت.  

با این تفاسیر در ادامه فال ابجد امروز سه شنبه ۲۲ خرداد برای متولدین ماه‌های مختلف سال ارائه شده است.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳برای متولدین فرودین

د ج ج

گشایش خوبی در کارت ایجاد می‌شود. به زودی به چنان توفیق و سعادتی می‌رسی که بر تو حسودی کنند از یکی از خویشان و نزدیکان بی اطلاع هستی، به زودی از او خبری به دست تو می‌رسد. اگر گم شده‌ای داری، آن را پیدا می‌کنی اگر صبور باشی و به خدا توکل کنی، به مراد خواهی رسید.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

ج ج آ

نیتت بر آورده می‌شود و آنچه را که طلب کرده‌ای به دست خواهی آورد. گشایش مالی در فالت دیده می‌شود. اگر دست به کار جدیدی زده‌ای توفیق خوبی همراه خواهد داشت. اگر نو رسیده‌ای داری قدمش برای تو خیر است به توصیه و نصایح دیگران گوش کن تا به مراد برسی.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

د ب آ

طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کار‌ها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله‌ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

فال ابجد ۲۲ خرداد  ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

ب د ج

نبایستی از شخصی انتظار خوبی و نیکی داشته باشی، اما این را نیز بدان که گرفتاری ات رفع خواهد شد. چیزی را از کف داده ای، ولی آن را به دست خواهی آورد. اگر با کسی در نزاع هستی بدان که به سود تو خاتمه خواهد یافت. اگر یک چنین نیتی داری چندین روز صبر نمایید سپس اقدام کنید. فال ابجد (فال چوب) به شما مژده می‌دهد که به زودی زود موفقیتی در کارت حاصل خواهد شد و کارت بالا خواهد گرفت.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

ج آ ج

به آنچه که نیت کرده‌ای می‌رسی، اما باید صبر داشته باشی کسی در پی بدگویی و صدمه زدن به توست، اما موفق نمی‌شود. این روز‌ها نادانی می‌کنی و به اندرز و نصایح دیگران توجه نمی‌کنی. در این فکر هستی که عاقبت کارت چه می‌شود. اگر صبر کنی کارت سر و سامان می‌گیرد اگر قصد انجام کاری را داری چند روزی دست نگهدار.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

ب آ آ

طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. اگر قصد سفر داری، یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آنها عمل کن، به نفع تو خواهد بود. غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا آنچه را خداوند مصلحت می‌داند برای تو پیش بیاید.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳برای متولدین مهر

آ آ ج

از خصومت دست بردار اگر قصد انجام کاری ناصواب داری، یا فکری بد در سر داری از آن دست بردار. از کسی که چشمانی کبود و رنگی سرخ دارد دوری کن. کسی از تو رنجور شده باید از او دلجویی کنی. اگر خواسته و آرزویی داری تا ده روز آینده به آن می‌رسی. صدمه‌ای متوجه‌ی توست. صدقه بده انشا الله رفع خواهد شد از فکر بد، پول و در آمد حرام دوری کن. در همه‌ی کار‌ها به خدا توکل کن.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

ج ب آ

طالعت نیک است با توکل به خداوند به خواسته ات می‌رسی. تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی. به همه اعتماد نکن. چیزی یا خبری به تو می‌رسد که ممکن است خیلی با ارزش نباشد. ولی تو را خوشحال می‌کند، آینده‌ی روشنی داری، برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده، اما باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

ج د ب

در این زمان طالعت خوب نیست بهتر است از قصد و نیت خود منصرف شوی. کسی قصد فریب دادن تو را دارد مراقب باش فریب او را نخوری نمی‌توانی همه را دوست خود بدانی بعضی‌ها افکار فتنه انگیز دارند. اگر کسی نصیحتی به تو کرد، آن را بپذیر تا صدمه نبینی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می‌رسی. در روزی به رویت گشوده می‌شود وبه سعادت و خوشی دست می‌یابی. اگر قصد سفر یا معامله‌ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود به دیگران اعتماد کنی، اما رازت را به هر کس مگو به زودی خبر خوشی به تو می‌رسد.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

ب ج د

طالعت نیک است و نیتت بر آورده می‌شود. رازت را به کسی نگو. باید مراقب بدخواهان باشی در کارت گشایش دیده می‌شود. به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگیت ادامه بده. اطمینان داشته باش که روز‌های بهتری در پیش خواهی داشت.

فال ابجد ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند 

ج آ آ

به آنچه نیت کرده‌ای می‌رسی، اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غم و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن، خداوند روزی تو را به تو حواله کرده است. به زودی یک خبر خوشحال کننده به تو می‌رسد که تغییراتی در زندگی تو به وجود می‌آورد. اگر در همه امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می‌رسی.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون