فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
فال ابجد امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت را می‌توانید در ادامه متن تهیه شده مطالعه کنید و از طالع خود در آینده مطلع شوید.
کد خبر: ۲۰۵۴۲
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۸

زی‌سان: فال ابجد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدارترین فال‌ها روزانه محل ارجاع افراد زیادی است. بر خلاف تصورات در عصر جدید، باور به طالع‌بینی و فال همچنان در میان بسیاری از جامعه وجود دارد.  

به گزارش «زی‌سان»، فال ابجد که از آن به عنوان فال چوپ نیز یاد می‌شود، به دلیل قدمت تاریخی در میان ایرانیان بسیار محبوب و پرمراجعه است. بسیاری از افراد بسیار مشتاق هستند که در مورد آینده خود بدانند یا حداقل اقبال روزانه خود را از درون روابط پیچیده جهان هستی ببینند.  

فال حروف ابجد از قدیم الایام کاربرد فراوانی داشته است. حروف ابجد قالبی برای ارزش‌گذاری عددی و مرتب کردن حروف عربی است که مخصوصا در قدیم کاربرد‌های زیادی در علوم غریبه، نجوم، عرفان و طالع بینی بسیار مورد توجه بود. حروف ابجد بر پای اولیه خط فنیقی به هر کدام از حروف یک ارزش عددی می‌دهد. یعنی از مجموع ۲۸ حرف الفبای زبان عربی، اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ قابل ارائه است.  

برای اینکه بتوان حروف ابجد را آسا‌ن‌تر به خاطر سپرد هر چندتا حرف پیاپی به شکل واژه در آمده و تلفظ می‌شوند. این واژه‌ها عبارت‌اند از: «اَبْجَدْ – هَوَّزْ – حُطّی – کَلَمَنْ – سَعْفَصْ – قَرَشَتْ – ثَخَّذْ – ضَظِغْ». البته حروف ابجد کاربرد‌های فراونی نیز دارد که ازجمله آنها صفحه‌بندی (ترتیب‌بندی)، رمزگذاری، موسیقی، اسطرلاب، نجوم و عرفان است.  

در موضوع طالع بینی با حروف ابجد، هر ماه طالع خاص خود را دارد. این ماه‌ها عبارتند از: برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از: حمل، ثور، جوزا، سرطان، اسد، سنبله، میزان، عقرب، قوس، جدی، دلو و حوت.  

با این تفاسیر در ادامه فال ابجد امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت برای متولدین ماه‌های مختلف سال ارائه شده است.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین فروردین

ب د آ

طالعت خوب است، اما از قصد و نیتی که داری دوری کن پشیمانی در پی دارد؛ و غمگین خواهی شد. نباید چنین قصدی را دنبال کنی. شخصی سیاه چهره با تو دشمنی دارد از او بزر حذر باش. حدود دو سال است که کارت خوب نیست، اما اگر صبر داشته باشی گشایش در کارت دیده می‌شود و به مرادت می‌رسی.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

آ د ب

طالع خوبی داری عاقبت به آنچه که طالب هستی می‌رسی از کار و بیع و شراکت سود خواهی برد؛ و رنج و مشکلت حل خواهد شد. اگر طالب مال حلال باشی، روز به روز کارت بهتر می‌شود. اگر قصد سفر داری برو از آن سود خواهی برد. اگر مسافر داری به سلامت باز می‌گردد. اگر گره یا مشکلی تا اینجا در زندگیت بوده رفع شده و بعد از این زندگی خوبی خواهی داشت.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

د آ ج

طالع نیکی داری کارت به زودی بالا می‌گیرد و به توفیقاتی دست پیدا می‌کنی. اگر مسافری داری به زودی خبر خوشی از او به تو می‌رسد. اگر گم شده‌ای داری آن را پیدا می‌کنی. دوستی داری که در پی راحتی توست با توکل به خداوند به کار و زندگیت ادامه بده تا به آنچه که برای تو مقرر شده دست بیابی.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

ب د ج

نبایستی از شخصی انتظار خوبی و نیکی داشته باشی، اما این را نیز بدان که گرفتاری ات رفع خواهد شد. چیزی را از کف داده ای، ولی آن را به دست خواهی آورد. اگر با کسی در نزاع هستی بدان که به سود تو خاتمه خواهد یافت. اگر یک چنین نیتی داری چندین روز صبر نمایید سپس اقدام کنید. فال ابجد (فال چوب) به شما مژده می‌دهد که به زودی زود موفقیتی در کارت حاصل خواهد شد و کارت بالا خواهد گرفت.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مرداد

ب آ د

آنچه را که نیت و آرزو کرده‌ای به آن می‌رسی؛ زیرا طالعت روشن است. از جانب بزرگان و اهل قلم نفع خوبی نصیبت می‌شود. از کار خود بهره‌مند می‌شوی و از دوستان باوفا شادمان خواهی شد. اگر قصد خرید خانه و یا ساخت بنا دارید به آن عمل کنید به صلاح و نفع شما خواهد بود.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

آ ب ج

به زودی مقصودت بر آورده می‌شود و از غم رها می‌شوی باید شکر خدا را به جا آوری. افرادی هستند که در عین دوستی، غیبت تو را می‌کنند. از این افراد دوری کن. برای مقصود و نیتی که داری باید تلاش کنی تا به آن برسی. اگر کسی را رنجانده‌ای باید از او دلجویی کنی نیات خیر داشته باش و در کار‌ها مردانه پیش برو، به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳برای متولدین مهر

آ ب آ

ایمانت را قوی کن. آن چه را که آرزو و انتظار داری از خداوند طلب کن. به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی. البته با همت و اراده خودت. از آنچه که می‌ترسی، در امان هستی به خداوند توکل کن.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

د د ج

قصد و نیتت خوبست به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد. تا چهل روز دیگر چنان گشایشی در کارت پیدا می‌شود که انتظارش را نداری. تغییرات مثبتی در زندگیت در پیش داری. خیلی زود از غم و رنج رها می‌شوی و به نشاط و شادمانی دست پیدا می‌کنی. الیته اراده‌ی تو هم در این امر دخیل می‌باشد.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

ب د د

بهتر است از این خواسته و نیتی که داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نشود. فعلا بهتر است دست به کاری نزنی، چون در موقعیت خوبی نیستی به زودی این موقعیت نیز تغییر خواهد کرد. تو هم دوست و هم دشمن زیاد خواهی داشت. باید مراقب آنها باشی تا در کارت فتنه نکنند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین دی

ب ب د

طالع خوبی است و نیتت بر آورده می‌شود. به زودی از غم‌ها رها می‌شوی، زیرا فالت نوید خیر و سعادت می‌دهد. در کارهایت همچنان کوشا باش تا موفقیت و پیروزی نصیب شود. مراقب بدخواهان باش و رازت را به هرکس نگو با کسی خویشی یا دوستی خواهی کرد که بسیار خوب است. در زندگی دو دل نباش. در نماز کاهلی نکن تا به مراد و مقصود برسی ان شا الله.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

ب آ ج

حاجت و آرزویی داری که بر آورده می‌شود. گشایشی در کارت پیدا می‌شود و ایام خوشی خواهی داشت. اگر مشکلی داری به زودی برطرف می‌شود. اگر این مشکل مالی باشد موقعیت مالی خوبی پیدا میکنی. در طالعت فرزند زیاد دیده می‌شود. فرزندانی خوب و خوش قدم.

فال ابجد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند 

ب ج د

طالعت نیک است و نیتت بر آورده می‌شود. رازت را به کسی نگو. باید مراقب بدخواهان باشی در کارت گشایش دیده می‌شود. به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگیت ادامه بده. اطمینان داشته باش که روز‌های بهتری در پیش خواهی داشت.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها