(عکس) تقلید آردا گولر ستاره ترکیه‌ای رئال از هادی چوپان

(عکس) تقلید آردا گولر ستاره ترکیه‌ای رئال از هادی چوپان
آردا گولر برای رقابت با ستاره‌های رئال و بیشتر کردن شانس حضورش در ترکیب تیم، این روزها روی بهبود قوای جسمانی‌اش کار می‌کند و در این راه موفق نیز نشان داده است.
کد خبر: ۱۴۳۵۰
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳

دو عکس جدید منتشر شده توسط ستاره ترکیه‌ای رئال، یک "آردا گولر جدید" را نشان می‌دهد.

(عکس) خرید جنجالی رئال غیر قابل شناسایی شد

بازیکن ۳۰ میلیونی رئال، با پیام "روز‌های تعطیل ممنوع" در اینستاگرام خود دو عکس از تمرین در سالن بدنسازی را منتشر کرده که در آنها می‌توان دید، برنامه بهبود فیزیک بدنی او چقدر پیشرفت داشته است.

کارلو آنچلوتی از همان روز‌های ابتدایی حضور گولر در رئال گفته بود که او باید روی توان بدنی‌اش بیشتر کار کند و به همین دلیل باشگاه برنامه‌ای خاص برای وی در پیش گرفت. گولر که مدت‌ها مصدوم بود، بعد از رهایی از این معضل، تمرینات بدنسازی را جدی‌تر گرفت و حالا عضلاتی تنومند دارد که همه را شگفت زده کرده است.

(عکس) خرید جنجالی رئال غیر قابل شناسایی شد

گولر یکی از تکنیکی‌ترین بازیکنان رئال است و در واقع به همین دلیل باشگاه او را انتخاب کرد، اما او همچنین به دلیل سن و شرایط جسمانی نیاز به تغییر در فیزیک بدنی‌اش داشت تا بتواند بازیکنی رقابتی‌تر باشد و از تمام استعداد‌هایی که دارد بهترین استفاده را ببرد.

در واقع آردا همان روند براهیم و رودریگو را در پیش گرفته و دیگر آن جوان ترکه‌ای و لاغر چند ماه پیش نیست. البته در این روند مثبت نباید نقش آنتونیو پینتوس، بدنساز رئال، را نیز نادیده گرفت.

منبع: ورزش سه

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون