راز ۲۴ ساله تیم ملی والیبال یوگسلاوی سابق که برملا شد

راز ۲۴ ساله تیم ملی والیبال یوگسلاوی سابق که برملا شد
ستاره پیشین تیم ملی والیبال یوگسلاوی سابق، پرده از رازی ۲۴ ساله در مورد تیمی که قهرمان المپیک شد، برداشت.
کد خبر: ۱۴۱۸۳
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۶

در حالی که همگان تصور می‌کردند تیم ملی یوگسلاوی سابق با کار گروهی و همدلی به عنوان قهرمانی بازی‌های المپیک ۲۰۰۰ سیدنی رسیده است، اما ولادیمیر گربیچ، ستاره آن زمان تیم ملی یوگسلاوی، حرف‌های جدید و عجیبی در مورد تیمی که به مدال طلای المپیک رسید، می‌زند.

گربیچ در مورد جو تیم ملی یوگسلاوی در سال ۲۰۰۰ اظهار داشت: ما هرگز با هم دوست نبودیم؛ هرگز با هم قهوه نخوردیم یا رستوران نرفتیم تا برای پیروزی‌های‌مان جشن بگیریم. این تنها مشکل ما نبود و چه بسا سوء‌تفاهم‌های بزرگی هم بین بازیکنان وجود داشت.

ولادیمیر گربیچ ادامه داد: وقتی تیم ملی ما را می‌دیدی، فکر می‌کردی همه چیز عالی است. تیم ملی باید هم این طور به نظر برسد، چون اعضای تیم برای رفتن به کلاب دور هم جمع نمی‌شوند، بلکه هدف رسیدن به موفقیت است که ما این کار را انجام دادیم. قرار نبود همه در مورد همه چیز توافق کنند، همه نباید همه چیز را یکسان ببینند. نکته اصلی این است که ما توانستیم متحد شویم و به هدف‌مان که مدال طلای المپیک بود، برسیم.

تیم ملی والیبال یوگسلاوی سابق در بازی فینال المپیک ۲۰۰۰ سیدنی با نتیجه ۳ بر صفر روسیه را شکست داد و با هدایت زوران گاییچ، قهرمان المپیک شد. گاییچ که سابقه سرمربیگری تیم ملی ایران را هم در کارنامه دارد؛ در حال حاضر وزیر ورزش صربستان است.

منبع: تسنیم

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها