مسی در اندیشه حضور در المپیک با آرژانتین!

مسی در اندیشه حضور در المپیک با آرژانتین!
امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین، می‌گوید بسیاری از بازیکنان این تیم در رویای حضور در المپیک هستند.
کد خبر: ۱۴۰۹۰
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۰

تیم ملی آرژانتین قرار است در تابستان امسال در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس به میدان برود و همین موضوع باعث شده است که صحبت‌های بسیاری درباره حضور احتمالی لیونل مسی و دیگر بازیکنان بزرگسال این کشور در این مسابقات مطرح شود. 

مسی پیش از این موفق شده بود در المپیک ۲۰۰۸ با حضور در ترکیب تیم ملی کشورش به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا کمک کند و هواداران این تیم امیدوار هستند که بار دیگر در سال‌های پایانی فوتبالش بتوانند چنین صحنه‌ای را بار دیگر ببینند.

مارتینز در گفتگو با اوله و در پاسخ به سوالی در این باره اظهار داشت: «من فرصت صحبت با خاویر ماسکرانو (سرمربی این تیم) را نداشتم، اما مشخصا دروازه‌بان تیم ملی بودن و حضور در مسابقات المپیک رویای بسیاری از ما خواهد بود و شکی در این باره نیست. 

نمی‌توانم خیلی به این موضوع فکر کنم، چون کوپا آمه‌ریکا را در پیش دارم و باید با باشگاهم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش کنم. اما همان‌طور که بسیاری از بازیکنان این رویا را در سر دارند و اگر ماسکرانو به ما نیاز داشته باشد، تیم ملی همیشه به باشگاه ارجحیت دارد و در صورتی که بتوانیم، باعث افتخار است که به آرژانتین کمک کنیم.»

منبع: ورزش سه

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها