ویدئو | اعتراض سوده نجفی به برداشتن پرچم ایران و جایگزین کردن پرچم عزا

ویدئو | اعتراض سوده نجفی به برداشتن پرچم ایران و جایگزین کردن پرچم عزا
سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران از حذف پرچم ایران در برخی از مناطق و جایگزین پرچم سیاه انتقاد کرد
کد خبر: ۲۶۵۲۵
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲

سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران در ادامه جلسه شورا اظهار کرد: در سطح شهر آذین بندی مناسبی درخصوص فرارسیدن ایام ماه محرم صورت نگرفته است این در حالی است که سال گذشته برخی از مکان‌ها به خوبی آذین بندی شده بودند.

به گزارش «زی‌سان» به نقل از دیده‌بان ایران، نجفی خاطر نشان کرد: «شاهد آن هستیم که پرچم ایران را برداشته و پرچم عزا نصب کردند که این مساله به مصلحت نیست و باید شهرداری تهران برنامه‌ریزی مناسبی در این زمینه داشته باشد.»

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ نجفی با بیان اینکه سازمان فرهنگی و هنری برای برنامه ریزی نمایشگاه عطر سیب درست صورت بگیرد، گفت: با عنایت خداوند شاهد بودیم که مردم شریف با حضور خودشان در مراحل انتخابات ریاست جمهوری برگه زرین دیگری را ثبت کردند. وی با اشاره به اینکه مردم نشان دادند که تلاش‌های انقلاب اسلامی با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای از حرکت متوقف نخواهد شد، افزود: وظیفه قانونی کارگزاران است که رییس جمهور جدید را همراهی کنند. درخواست دیگری از رییس جمهور این است که توجه ویژه‌ای به مسائل شهر تهران داشته باشند. تهران به عنوان پایتخت مشکلات خاصی مانند آلودگی، ترافیک و.. دارند که به تنهایی حل نخواهد شد.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون