آبراهام، شوهر دوم ویدا افشار که خودکشی کرد، کیست؟

آبراهام، شوهر دوم ویدا افشار که خودکشی کرد، کیست؟
پس از خودشکی یک بلاگر مشهور، این روزها نام آبراهام دوست پیمان آدیداس شوهر اول ویدا افشار بر سر زبان افتاده است.
کد خبر: ۲۶۰۶۱
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵

ویدا افشار متولد ۳ تیر ۱۳۸۱ بلاگر و رپر مشهور اینستاگرامی بود. او علاوه بر بلاگری در زمینه خوانندگی رپ نیز فعالیت داشت و در سبک دیس لاو فعالیت می‌کرد.

به گزارش «زی‌سان»، او همسر پیمان آدیداس بلاگر معروف اینستاگرام و خالق کلیپ‌های «سوسماس» در فضای مجازی بود. پس از مرگ پیمان، ویدا با شخصی به نام «آبراهام» ازدواج کرد که دوست پیمان آدیداس بود.

اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی آبراهام وجود ندارد.

تاکنون آبراهام در زمینه فوت همسرش اطلاعات زیادی را منتشر نکرده و تنها به انتشار یک استور اکتفا کرده است.

آبراهام، شوهر دوم ویدا افشار که خودکشی کرد، کیست؟

آبراهام و ماجرای خئودکشی ویدا

سایت رکنا در گزارشی ماجرای مرگ اویدا افشار را اینگونه روایت کرده است: «طبق گزارشی که به بازپرس موسی رضازاده از شعبه ۱۱ دادسرای ناحیه ۲۷ تهران رسیده است وید ا با شوهر دومش در سفر شمال بودند که اختلاف پیدا می‌کنند و در همانجا آبراهام از ویدا عذرخواهی می‌کند و قول می‌دهد در تهران جبران کند دیشب وقتی سمت تهران حرکت می‌کنند در مسیر هم بین آنها اختلاف شدید در می‌گیرد تا جاییکه در همان جاده از هم جدا می‌شوند و ویدا با تصمیم خطرناکی بعد از رسیدن به خانه اش در شمال تهران سوار بر خودروی تویوتایش به ناصرخسرو می‌رود و از یک گاریچی می‌خواهد کمکش کند قرص برنج بخرد تا شوهرش را بترساند وقتی گاریچی با او برای خرید قرص برنج می‌رود در بازگشت می‌بیند گاری اش به سرقت رفته است و خواستار خسارت می‌شود ویدا از او می‌خواهد همراهش نزد شوهر او در تجریش برود تا به دروغ قرص برنج بخورد و آبراهام را بترساند و بعد پولش را تمام و کمال می‌گیرد آن دو به در خانه آبراهام می‌روند که در آنجا ویدا قرص برنج را واقعی می‌خورد و با حالت تهوع و درد شدید او رابه بیمارستان می‌رسانند که کار از کار گذشته بود. هنوز مشخص نیست ویدا چند قرص خورده است، اما در ماشین تویوتایش باز هم قرص برنج پیدا شده است و تحقیقات در این زمینه و علت اختلاف ویدا با شوهرش که فرضیه خیانت در آن قوی است ادامه دارد.»

آبراهام، شوهر دوم ویدا افشار که خودکشی کرد، کیست؟

برای اطلاع از جزئیات خودکشی و زندگی ویدا افشار «اینجا» کلیک کنید. 

 

 

سایر اخبار
نظرات بینندگان
Iran (Islamic Republic of)
person
ناشناس
cm_time
۱۹:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۳
cm
از بسکه این پسر کثافت لاشی دختر مردم را به فنا داد اشغال حروم زاده
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۱ | انتشار یافته: ۱
گوناگون