وعده انتخاباتی قاضی‌زاده در آنتن زنده تلویزیون

وعده انتخاباتی قاضی‌زاده در آنتن زنده تلویزیون
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در آنتن زنده تلویزیون گفت: همه بنگاه‌های اقتصادی دولت را به مردم واگذار می‌کنم. شرکت‌های دولتی باید عمومی شوند، حتی شرکت گاز و شرکت نفت.
کد خبر: ۲۳۶۸۴
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۷

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در آنتن زنده تلویزون گفت: همه بنگاه‌های اقتصادی دولت را به مردم واگذار می‌کنم. شرکت‌های دولتی باید عمومی شوند، حتی شرکت گاز و شرکت نفت.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در برنامه «با مردم» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رئیس جمهور شهید، درباره ویژگی‌های مدیریتی شهید رئیسی گفت: شهید رئیسی حتی با اطرافیان خود در مبارزه با فساد تعارف نداشت. یکی از عمده‌ترین برجستگی‌های دولت شهید رئیسی این بود که ایشان آینده را فدای حال نمی‌کرد.

وی ادامه داد: هفتاد سال است که تورم مزمن داریم و در دولت تلاش شد تا این مشکل در آینده برطرف شود؛ متاسفانه اختاپوس اقتصاد دولتی همه جا استوار است، بنابراین اقتصاد باید ملی و مردمی شود. لازم است تا خصوصی سازی انجام شود و مردم سهام داران دارایی‌های دولت شوند. توزیع ثروت که در مراکز کشور وجود دارد باید شامل کل کشور شود.

رئیس‌جمهور نباید خارج از اختیارات خود به مردم قول دهد

قاضی زاده هاشمی با اشاره به این موضوع که ریشه در حوزه دارم، اما بزرگ شده دانشگاهم و از ظرفیت حوزه و دانشگاه می‌توانم استفاده کنم، گفت: خود را موظف به سربازی ولایت میدانم و معتقدم رئیس‌جمهور نباید خارج از اختیارات خود به مردم قول دهد، این موضوع از ناآگاهی و دروغگویی نامزد است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره شعار دولت خود گفت: شعار دولت من، دولت مردم و خانواده است. دولت باید در جایی وارد شود که مردم در آن وجود ندارند. باید کاری شود که دولت و مردم باهم ادغام شوند. اختیارات متمرکز در دولت باید به استانداران داده شود. در زمان تصدی گری بنده در بنیاد شهید همین کار انجام شد و به مدیران استانی اختیار مدیر بنیاد را دادم. حتی بخش داران و فرمانداران نیز باید با نگاه مردم انتخاب و عزل شوند.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: همه بنگاه‌های اقتصادی دولت را به مردم واگذار می‌کنم. شرکت‌های دولتی باید عمومی شوند، حتی شرکت گاز و شرکت نفت.

منبع: انتخاب

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون