احمد نوراللهی به پرسپولیس باز می‌گردد؟

احمد نوراللهی به پرسپولیس باز می‌گردد؟
طبق اخبار منتشر شده علی علی‌پور، علی قلی زاده و احمد نوراللهی آمادگی خود را برای مذاکره و عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس از طریق نزدیکان خود در این باشگاه اعلام کرده‌اند.
کد خبر: ۱۴۴۷۲
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰

زی‌سان: ورزش سه نوشت: احمد نوراللهی هافبک شاخص و خوش اخلاقی است که به‌طرز عجیبی کارش در تیم ملی به اتمام رسید. یک سوء‌تفاهم یا یک دلخوری یا شاید هم یک تصمیم عجولانه او را از فهرست بازیکنان تیم ملی کنار زد؛ در حالی که حضور احمد در جام ملت‌های آسیا می‌توانست برای تیم ملی بسیار کارساز باشد و همانطور که دیدیم هیچ یک از هافبک‌های حاضر و کمربند میانی تیم ملی موفق نشدند کاری که او برای تیم ملی انجام می‌داد را به نتیجه برسانند. با این حال، نوراللهی که در حال حاضر با پیراهن الوحده قطر با درخششی افراطی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال امارات محسوب می‌شود، با یک گام به جلو می‌تواند به اردوی تیم ملی برگردد، اما به نظر می‌رسد برخی سوء‌تفاهمات فعلاً مانع از این است که این هافبک هنرمند را دوباره در جمع داشته باشیم. نوراللهی از زمان جدایی کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تا پایان دوره بازگشت کی‌روش پس از جام جهانی ۲۰۲۲ بازیکن ثابت تیم ملی بود و در ابتدای حضور امیر قلعه‌نویی آرام آرام به بازیکنی تبدیل شد که بین یک چهره ثابت و یک بازیکن جانشین در نوسان بود؛ با این حال با فرمی که او از خود نشان داده، این انتظار وجود دارد با رفع سوء‌تفاهمات او را دوباره در جمع ملی‌پوشان ببینیم.

از طرف دیگر اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه احد نوراللهی قصد دارد که دوباره به پرسپولیس باز گردد اما معلوم نیست که این خبر چقدر صحت داشته باشد. در هر صورت بعد از سال‌‌ها بازی در لیگ کشورهای عربی به نظر می‌رسد که این بازیکن تمایل دارد دوباره به پرسپولیس باز گردد. 

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون
دیدنی‌ها