حرف‌های دردناک مادر شهید بروجردی در حمله اسرائیل

حرف‌های دردناک مادر شهید بروجردی در حمله اسرائیل
محله ابراهیم آباد بروجرد، منطقه‌ای در پایین شهر امروز حال و هوای متفاوت تری با دیگر روز‌ها داشت از کوچه‌های تنگ و باریک که عبور می‌کنی از همان ابتدای کوچه داربست پارچه‌های سیاه و بنر‌های بزرگ با تصویر شهید «عباس صالحی روزبهانی» نشان از روزی متفاوت این محله با همه روزهایش دارد.
کد خبر: ۱۴۲۵۵
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰

همسایه‌ها همه با چشمانی گریان راهی منزل کوچک مادر بزرگ عباس شده اند تا تسلای خاطر مادر، مادربزرگ، پدر و برادر کوچکتر شهید باشند. همه همدیگر را می‌شناسند و از تعجب برخی اهالی محل پیداست که هنوز خبر را نشنیده اند و سراسیمه آمده اند تا بدانند چه شده است.

بنابر گزارش ایرنا، مادربزرگ که صدایش از گریه و زاری‌های بی امان چندین ساعت گذشته گرفته است، اما حواسش به میزبانی از مهمانان در این مجلس بزرگ هست و جلو می‌آید تا قدردانی کند.

مادر بزرگ با چشمانی اشکبار از «عباس شهیدش» می‌گوید که پسرم مرا عزیز صدا می‌زد و یک روز در میان تلفنی با هم صحبت می‌کردیم.

وی افزود: روز گذشته در حال تهیه و پخش نذری بودیم که خبر شهادت عباس را از تلویزیون شنیدیم؛ او صادق، مهربان و دلسوز بود و همیشه از من می‌خواست برای شهید شدنش دعا کنم تا به آرزویش برسد.

مادر شهید عباس صالحی روزبهانی نیز در حالی که تلاش می‌کند وصیت پسر را به جا آورده و بی‌قراری نکند، گفت: عباس عاشق شهادت برای سربلندی وطن و ایران اسلامی بود و من هم افتخار می‌کنم که پسرم جانش را در راه امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) نثار کرد.

مادر مستشار نظامی شهید شده در حمله اسرائیل /۲ روز قبل از شهادتش تلفنی حرف زدیم /می گفت این دنیا برای من تنگ و تاریک استحرف‌های دردناک مادر شهید بروجردی در حمله اسرائیل:

«پسرم همیشه می‌گفت که عاشق شهادت است و در آخرین تماس تلفنی (۲ روز قبل از شهادت) نیز تاکید داشت برای عاقبت به خیری اش دعا کنم.»

مادر شهید عباس صالحی روزبهانی با اشاره به اینکه عباس را آخرین بار بهمن پارسال دیدم، ادامه داد: پسرم خیلی عشق شهادت داشت و می‌گفت این دنیا برای من تنگ و تاریک است و می‌خواهم به آرزویم برسم.

هواپیما‌های رژیم جعلی صهیونیستی در جنایتی جدید روز (۱۳ فروردین) ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم «سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی» و «سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی» و پنج نفر از همراهان به نام‌های حسین امان اللهی، سید مهدی جلالتی، محسن صداقت، علی آقا بابایی و علی صالحی روزبهانی به شهادت رسیدند.

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون