(تصاویر) اتفاق عجیب و باورنکردنی؛ شکایت پسر ۱۰ ساله از پدرش رسانه‌های چینی را منفجر کرد

(تصاویر) اتفاق عجیب و باورنکردنی؛ شکایت پسر ۱۰ ساله از پدرش رسانه‌های چینی را منفجر کرد
پسر ۱۰ ساله چینی در طول یک سال هشت بار از پدرش به پلیس شکایت کرد.
کد خبر: ۶۷۵۸
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۹

زی‌سان: پسر ۱۰ ساله چینی در طول یک سال هشت بار از پدرش به پلیس شکایت کرد. 

به گزارش زی‌سان، دلیل شکایت این پسر این بوده که پدرش خواهر بزرگترش را بیشتر از وی دوست دارد و از او بیشتر حمایت می‌کند. این خبر رسانه‌های اجتماعی سرزمین اصلی چین را به وجد آورده است.

این کودک اهل استان هونان در جنوب چین هر بار که احساس می‌کرد نادیده گرفته شده یک کیلومتر از خانه تا نزدیکترین ایستگاه پلیس را پیاده می‌رفت تا اعتراض خود را گزارش کند.

طبق گزارش رسانه‌ها آخرین مورد شکایت پسر ۲۸ ژانویه حدود ساعت ۳ بعد از ظهر بود. وی در این روز از دست پدرش ناراحت شده و از افسران پلیس محلی خواست تا به او کمک کنند.

شکایت پسر 10 ساله

در یک کلیپ ویدئویی که از این اتفاق منتشر شده، این پسر در کنار یک پلیس یونیفرم‌پوش و گریه می‌کند، عصبانی است و نارضایتی‌های خود را از پدرش به این دلیل که خواهر بزرگترش را بیشتر دوست دارد، بروز می‌دهد. 

پلیس در این ویدئو از پسر می‌پرسد «چه کسی تو را اینقدر عصبانی کرده است؟» پسر جواب می‌دهد: پدرم.

افسر پلیس متوجه می‌شود که او کت نپوشیده و فقط یک گرمکن نازک به تن دارد و از کودک علت را می‌پرسد. کودک به جای جواب دادن، با صدای بلند گریه می‌کند. در این لحظه پدر پسر با کت به ایستگاه می‌آید و سعی می‌کند آن را به تن پسرش کند. در این ویدئو پدر از پسرش می‌پرسد: «کت را بپوش، می‌خواهی؟» پسر فریاد می‌زند: نه. پسر ۱۰ ساله بعد از اینکه آرام می‌شود، به افسر می‌گوید که چرا از دست پدرش اینقدر عصبانی می‌شود. او فکر می‌کند که خواهر بزرگترش از پدرش محبت و توجه زیادی دریافت می‌کند.

حضور پسر در دفتر پلیس محلی چین

جزئیات رفت و آمد‌های قبلی پسر به پاسگاه پلیس در این ویدئو به اشتراک گذاشته نشده، اما مادرش تایید کرده که او ۸ بار همین شکایت را به پلیس گزارش داده است.

والدین پسر اعتراف کردند که دائما مشغول کار بودند و احتمالا توجه کافی به احساسات پسرشان نداشته‌اند. پس از وساطت پلیس، خانواده با هم آشتی کردند و ماجرا ختم به خیر شد. 

داستان این پسر ۱۰ ساله بحث داغی را در رسانه‌های اجتماعی چین به وجود آورد. 

یک نفر گفت: «این پسر احتمالاً عشق و مراقبتی را که نیاز دارد از پلیس پیدا می‌کند». یکی دیگر نوشت: «چه پسر باهوش و دوست داشتنی. او می‌داند که باید راهی برای حل مشکلش پیدا کند».

داستان‌های کودکان خردسال که نگرانی‌های خود را به مقامات گزارش می‌دهند اغلب در چین به شدت مورد توجه قرار می‌گیرند.

در اکتبر ۲۰۲۳، دانش آموزی در شمال غربی چین بیش از ۱۰ بار در یک ساعت با اداره آموزش محلی تماس گرفت و گزارش داد که مدرسه او در طول تعطیلات یک هفته‌ای روز ملی کلاس‌های فوق برنامه برگزار می‌کند. در همان ماه، پسری هفت ساله در شرق چین که تکالیف خود را انجام نداده بود، با پلیس تماس گرفت و به دروغ گفت که پدرش او را کتک زده تا مجبور نباشد با عواقب کارش در مدرسه مواجه شود.

tags # چین
سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون