آقای زاکانی، اگر مسجدساز هستید، بروید مصلای تهران را تکمیل کنید

آقای زاکانی، اگر مسجدساز هستید، بروید مصلای تهران را تکمیل کنید
زشت و زننده نیست که ساخت مصلایی که می تواند جزو نمادهای دینی پایتخت تلقی شود به حدی طول بکشد که نیروهای اولیه فعال در ساخت آن، به سن بازنشستگی رسیده باشند ولی کار ساخت مصلی هنوز تمام نشده باشد؟!
کد خبر: ۱۴۳۷۱
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

عصر ایران نوشت: شهردار تهران گفته است در پارک‌های تهران مسجد می‌سازیم و خوبش را هم می‌سازیم. رئیس شورای هم به حمایت آمده که بله! باید ساخته شود، چون در تهران مسجد کم داریم.

حرف شان هم این است که برازنده پایتحت جمهوری اسلامی نیست که همه جا پر از مسجد نباشد.

درست از همین منظر یک سؤال از جنابان زاکانی و چمران داریم: آیا برازنده جمهوری اسلامی است که ساخت مصلای پایتخت آن از ۱۳۶۹ آغاز شود ولی در ۱۴۰۳ هنوز به پایان نرسیده باشد؟

زشت و زننده نیست که ساخت مصلایی که می‌تواند جزو نماد‌های دینی پایتخت تلقی شود به حدی طول بکشد که نیرو‌های اولیه فعال در ساخت آن، به سن بازنشستگی رسیده باشند ولی کار ساخت مصلی هنوز تمام نشده باشد؟!

آیا همه دولت‌ها و شهرداری‌های تهران در این ۳۴ سال، مصلی را که قرار بود نماد دینداری باشد به نماد ناکارآمدی تبدیل نکرده اند؟

آقای زاکانی و آقای چمران!

شما اگر مسجد ساز هستید و اگر به فکر صورت دینی پایتخت هستید، عجالتاً دست از سر پارک‌ها بردارید و با کمک دولت و نهاد‌های همسو، مصلای تهران را بعد از ثلث قرن به اتمام برسانید.

زیاده عرضی نیست!

سایر اخبار
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
گوناگون